Про нас

Ми – чеське агентство, що спеціалізується на посередництві роботи медичному персоналу з України в Чеській Республіці. Завдяки нашим багаторічним контактам з медичними установами Чеської Республіки ми спроможні опосередкувати Вам працевлаштування в лікарнях всіх типів, на всіх трудових позиціях – лікарів, зубних лікарів, фізіотерапевтів, медичних сестер, санітарів та інших.

Ми даємо перевагу особистому підходу до Ваших потреб та вимог, безсумнівною є асистенція з нашої сторони при оформленні, наприклад, картки працівника, нострифікації документів, укладенні трудового договору, пошук місця проживання, язикові курси, апробаційні іспити та багато дальшої діяльності, яка допоможе Вам офіційно одержати роботу в Чеській Республіці та залишитись тут на постійне проживання.

Ми суворо дотримуємо законодавство Чеської Республіки, передусім закон № 435/2004 Зібрання законів «Про зайнятість», в редакції пізніших законодавчих актів, за яким не дозволяється вимагати оплату від фізичної особи, якій надається посередництво у працевлаштуванні. Таким чином, посередництво працевлаштування нашого агентства для Вас безкоштовне, за винятком передбачених законом обов’язкових платежів за виконання окремих формальностей. Інформацію щодо типів та сумі окремих платежів Ви можете знайти в секції питання, що часто задаються – пролінк на питання, що часто задаються.

Якщо наша пропозиція заінтересувала Вас, будь ласка, увійдіть сюди.

Особистий профіль

Чи зацікавлені ви в цій роботі?
Напишіть нам!